Ogłoszenie

Forum już otwarte, zapraszamy do rejestracji!

#1 2013-07-02 16:14:31

 Conor

Samiec Alpha

Zarejestrowany: 2013-07-02
Posty: 46

Regulamin

Tu znajduje się regulamin, to już wiecie po nazwie. To jest regulamin:

1. Można mieć tylko jedną postać, multikonta są niedozwolone.
2. Najlepiej jak macie zgodę autora, avatara, którego macie, można oczywiście stworzyć go samemu.
3. Masz rodzeństwo i też korzystają z forum, powiadom o tym, Moda lub Admina.
4. Jeżeli chcesz gdzieś wejść, piszesz wszedłem/weszłam, kiedy chcesz wyjść piszesz wyszedłem/wyszłam. Nie możesz napisać że wszedłeś/weszłaś i w tym samym poście wyszedłem/wyszłam.
5. Nie możesz być w dwóch miejscach naraz, chyba, że masz taką moc.
6. Chcesz mieć partnerkę lub partnera, zapytaj lub umieść ogłoszenie.
7. Chcecie mieć szczeniaki, więc szukajcie kogoś na ich miejsce.
8. Pisz posta w pierwszej osobie liczby pojedynczej, czyli coś takiego: Zjadłem soje jedzenie, bo mi się nudziło.
9. Jeżeli zarejestrujesz się i nie dokończysz zapisów, usuniemy cię po 15 dniach.
10. Postacie mogą być wredne, ale to nie znaczy, że ty masz być wredny dla innych, czyli: Piszesz post ze swoim wilkiem, który widzi innego, możesz go poszturchać, ale nie wyzywać do szpiku kości. W wątku "Spamik" masz być miły/a, inaczej grozi ban.
11. Alphy i Bethy piszą kolorem, inni nie.
12. Chcesz coś napisać na jakimś terenie, nie związanym z "przygodą" odróżnij to jakąś kreską. Taką: -----------------------, czy taką: ________________, czy jakąś inną.
13. Alpha wybiera Bethę. Wilk ten zostaje modem.
14. Chcesz zareklamować jakąś watahę, sforę czy coś innego, jest jeden warunek musi ona zawrzeć z nami sojusz.
15. Możesz spotkać wilka z innej watahy, czyli masz postać w tej watasze i w innej, a wtedy piszesz na jakimś terenie coś takiego: Weszłam
Rozejrzałam się i zobaczyłam jakąś postać, powiedziałam:
- Kim ty jesteś?... itd.
16. Są kary za nie stosowanie się do zasad.
17. Wilki starzeją się o dwa miesiące, ale niestety nie regularnie, tak na oko.
18. Każdy może sprzedawać i kupować rzeczy.
19. Nie używamy wulgaryzmów, ale jednak słowo: Cholera, może wystąpić, ale nie za często.
20. Nie spamujemy w wątkach i w postach, chcecie sobie pospamować to na Chatboxie.
21. Pamiętajcie każdy to człowiek, nie maszyna która siedzi na forum przez 24 godziny.
22. Każdy może się pomylić, więc także Admini i Mody, Wy też możecie, więc się nie czepiajcie.
23. Nie będzie Cię, przez jakiś czas zgłoś to do nas.
24. Dostałeś/aś nagłą karę rozumiemy, ale od razu po wejściu na forum, porozmawiaj o tym z Adminami lub Modami.
25. Za obowiązki, misje, konkursy i takie tam są nagrody, są także nagrody za zaproszenie nowego członka.
26. Coś jeszcze do punktu "26", zaprosiliście członka, a on postanowił dołączyć, napiszcie do Adminów lub Modów, żeby nie ominęła was nagroda.
27. Masz pomysł zgłoś go.
28. Szczeniaki stają się nastolatkami, kiedy osiągają 1 rok, nastolatkami stają się przy 3 latach dorosłymi.
29. Szczeniaki nie mają stanowisk, nastolatki są pomocnikami, a dorośli mają już pełne stanowisko.

Trochę się rozpisałem i może być trochę nie jasne. Przypomni mi się coś jeszcze dopiszę i poinformuję. Przestrzegajcie go, bo już napisałem co jest za nie stosowanie się. Przyjemnego i miłego czasu życzę, ciekawych fabuł do postów, a także świetnej zabawy. To jest, żebyście mnie nie brali za diabełka .   

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csklanorange.pun.pl www.dzogczen.pun.pl www.disneychannel.pun.pl www.forestmt2.pun.pl www.sp37.pun.pl